Hypotheekadviseurs:
17.292

Waarnemingen:
38.311
Adviseurs met niet gevonden

Keijer & Rademakers Advies buro voor financiele planning B.V.

Keijer & Rademakers Advies buro voor financiele planning B.V. scoort gemiddeld een 8,7 voor hun hypotheekadvies. Dit is het gemiddelde cijfer uit 37 beoordelingen en kwaliteitschecks van het hypotheekadvies.

Totaalscore
8,7
Consumentenoordeel
9,2 (27 beoordelingen)
Kwaliteit advisering
8,5 (10 metingen)
Check uw hypotheekadvies

Keijer & Rademakers Advies buro voor financiele planning B.V.
Da costastraat 35
1053 ZA AMSTERDAM
Tel: 020-7072809



KvK nummer
32107996
AFM nummer
12010038
Beloning adviseur
Provisie basis
Uurtarief
Vast bedrag
Openingstijden kantoor
maandag*
09:00 - 18:00
dinsdag*
09:00 - 18:00
woensdag*
09:00 - 18:00
donderdag*
09:00 - 18:00
vrijdag*
09:00 - 18:00
zaterdag
-
zondag
-
*’s avonds advies op afspraak
Wij geven advies
Bij u thuis
Bij ons op kantoor
Op uw werkadres
Beoordelingen (27)
Sorteren op
Betrouwbaar advies en duidelijke antwoorden
10,0

Bij het afsluiten van onze eerste hypotheek, hadden we geen idee welke hypotheekvorm voor ons het meest geschikt was en bij welke bank we deze moesten afsluiten. ********* heeft ons hierin uitstekend geadviseerd en al onze vragen beantwoord, maar uiteraard liet hij de uiteindelijke keus aan ons. Wat we ook heel prettig vonden, was dat al het regelwerk ons uit handen werd genomen en wij ons dus op richten op alle andere zaken die bij de aankoop van een huis komen kijken.
S. Armstrong/S. Wesseling, donderdag 26 april 2012
Geadviseerd in februari 2012, bij het aankopen van een eerste huis

toegankelijk, betrokken, servicegericht
10,0

Prettig om bij het kopen van mijn eerste huis overzichtelijk advies te krijgen, en het gevoel dat ik er niet alleen voor stond in die hoeveelheid onbekende informatie. Dat neemt een hoop zorg weg.
Anoniem, dinsdag 3 januari 2012
Geadviseerd in november 2011, bij het aankopen van een eerste huis

flexibel, meedenkend en oplossing gericht
10,0

altijd bereikbaar (ook 's avonds) voor advies, denken in mogelijkheden ipv onmogelijkheden. Anticiperen op de markt. Aantrekkelijk tarief
Maarten Hegge, maandag 19 december 2011
Geadviseerd in november 2011, bij het aankopen van een ander huis

Zeer professioneel en een zeer goede service.
9,0

Zeer professioneel. Allereerst duidelijk aandacht en ruimte voor eigen gedachten en inbreng. Hierna heldere uitleg van de wet/regelgeving en uitgebreide toelichting van de mogelijkheden. Naast alle regels wordt er ook goed meegedacht vanuit mijn situatie. Verder vooral goede service. En, erg fijn; flexibel om af te spreken in gehele stad.
Anoniem, donderdag 8 december 2011
Geadviseerd in juli 2011, bij het aankopen van een eerste huis

Uitstekend, deskundig en scherp advies!
10,0

Keijer & Rademakers in het algemeen en ******* in het bijzonder heeft mij positief verrast in de deskundigheid en gedegenheid van adviesverlening in combinatie met de uiteindelijke messcherpe offerte die zij konden aanbieden. Dat een hypotheek meer is dan een lening voor een woning hebben ze bij Keijer & Rademakers goed begrepen. **** haalde alles uit de kast om een zeer op maat gesneden advies te ontwikkelen. Daarbij behoedde hij mij voor de valkuilen van op het eerste oog aantrekkelijke hypotheekaanbiedingen. Ik beschouw ***** als een zeer plezierige persoonlijkheid met een groot inlevingsvermogen die ruim de tijd neemt om een reeel advies met uiteindelijk een zeer concurrerende offerte neer te leggen. Kortom, een topadviseur -ik kan het weten, heb er al verscheidene de revue zien passeren- die ik zonder meer bij goede vrienden zou willen aanbevelen!
Martin, zondag 4 december 2011
Geadviseerd in augustus 2011, bij het aankopen van een ander huis

Op maat, zorgvuldig, daadkrachtig en sympathiek.
10,0

Na rentevaste periode kreeg ik een bijzonder hoge vervolgrente. de optie was oversluiten maar dat was gezien de huidige financiele situatie nog maar zeer de vraag of dat zou lukken. Er is in mijn ogen alles aan gedaan om het voor elkaar te krijgen. Het was een bijzonder aangename samenwerking. En met resultaat.
Anoniem, dinsdag 29 november 2011
Geadviseerd in augustus 2011, bij oversluiten van een hypotheek

goed en gedegen advies.
8,0

Helder alle opties uiteen gezzet en op mijn profiel e advies gegeven.
Elsbeth ommaal, vrijdag 28 oktober 2011
Geadviseerd in september 2011, bij het aankopen van een ander huis

prima advies
8,0

In een traject van aankoop van ons droomhuis heeft ***** ons nuchter geadviseerd en ons gewezen op alle voors en tegens van besluiten rondom de hypotheek in deze woelige markt. Erg prettig om iemand te hebben die vertrouwen geeft en waar onze financiële zaken in goede handen bij zijn.
R. Bemelmans, donderdag 27 oktober 2011
Geadviseerd in oktober 2011, bij het aankopen van een ander huis

Persoonlijk, op maat, doordacht advies.
9,0

Een hele fijne persoonlijke benadering, met veel aandacht en professionaliteit. Het advies is precies op mijn situatie afgestemd.
Anoniem, woensdag 31 augustus 2011
Geadviseerd in april 2011, bij het aankopen van een eerste huis

Kundig, Klantgericht, Vriendelijk, Meedenkend
8,0

We hebben allereerst een duidelijke uitleg van de mogelijkheden die er zijn gekregen. Vervolgens tot een hypotheekvorm gekomen waar we tevreden mee zijn. En ook de afhandeling verliep erg goed, ***** dacht mee en nam ons ook veel uit handen.
Margot van Aalderen, maandag 8 augustus 2011
Geadviseerd in juni 2011, bij het aankopen van een eerste huis

Zoekresultaten 1-10 van 27 | | volgende 10 >>




Hypotheekadvies gehad?

Check direct of u een goed hypotheekadvies heeft gekregen of geef een beoordeling.

Hiermee helpt u andere bezoekers de beste adviseur in hun regio te vinden!



Independer.nl N.V., Snelliuslaan 10, 1222 TE Hilversum. KvKnr. 34117387. WFT-verg.nr. 12012777 | © Independer.nl 1999-2012 | Dienstverlening | Privacy | Disclaimer